Sadarbības partneriAPE Motors ir auto rezerves daļu, piederumu un eļļu vairumtirgotājs. Rezerves daļu sfērā uzņēmums ir specializējies automobiļu ekspluatācijas remontu nodrošināšanā ar nepieciešamajām sastāvdaļām un mezgliem. Ekspluatācijas rezerves daļu tirdzniecība sadalīta pa vieglo un kravas automobiļu segmentiem.
www.apemotors.lv


Uzņēmums - Baltic Auto Parts SIA - šodien ir viens no vadošajiem vieglo auto, komerctransporta un motociklu rezerves daļu un aksesuāru vairumtirgotājiem. Lai apmierinātu klientu dažādas vajadzības un iespējas, piedāvājamā ir gan augstākās kvalitātes daļas par atbilstošu cenu, gan arī lētākas, alternatīvu ražotāju, rezerves daļas.
www.bap.lv


SIA DTS - auto un moto rezerves daļu un aksesuāru vairumtirdzniecības uzņēmums. Uzņēmuma svarīgākie mērķi ir nemainīgi: kvalitāte, sasniedzamība, precizitāte, garantijas nodrošināšana un klientam draudzīgs mārketings. Uzņēmuma specializācija ir Eiropas, Japānas un Korejas auto rezerves daļu tirdzniecība. Plašā sortimentā pieejamas oriģinālās, kā arī augstas kvalitātes neoriģinālās rezerves daļas pēc pasūtījuma un no noliktavas.
www.dts.lv


Uzņēmums “AN Riepas” Latvijas tirgū pārstāv pasaulē populāros un iecienītos auto riepu ražotājus - zīmolus FATE un FIRENZA. Uzņēmums ir paveicis milzīgu darbu un sasniedzis ļoti augstus pārdošanas rādītājus, tādējādi nodrošinot FATE un FIRENZA strauju ienākšanu un atpazīstamību mūsu tirgū.
www.anriepas.lv


ASA BASEINI piedāvā baseinus, baseinu ķīmiju, aprīkojumu un bīdāmos jumtus, pirts kublas.
www.asabaseini.lv


SH COLORS ir daļa no Latvijas auto remonta un krāsošanas tirgus. SH COLORS piedāvā dažādu ražotāju produktus un tas ļauj katram meistaram izvēlēties sev nepieciešamo materiālu. Ar piedāvātajiem materiāliem Jūs varat nokrāsot mašīnu augstā kvalitātē un ar pirmo reizi!
www.shcolors.lv


LabaReklāma.lv nodarbojas ar reklāmas ražošanu «no A līdz Z» — ar jaunu, kreatīvu reklāmas risinājumu veidošanu ikvienas privātpersonas vai firmas vajadzībām!
www.labareklama.lv

Mēs atbalstamSporta Klubs "FORTE IECAVA WPC" veicina visu paaudžu, īpaši jauniešu, iesaistīšanos pauerliftinga nodarbībās, to attīstīšanā un pilnveidošanā, sporta pasākumu realizēšanā un ar to saistīto projektu īstenošanā.
www.iecava.lv/page/36


Andrejs Mūrnieks ir starptautisks sporta meistars, vairāku Latvijas rekordu īpašnieks. 2010. gada Eiropas čempions (Ungārija) un 2010. gada pasaules čempionāta (Somija) bronzas medaļas ieguvējs svara stieņa spiešana guļus. Andrejs Mūrnieks ir trešais cilvēks Latvija, kurš ir pieveicis vairāk par 300kg, viņam pieder arī Latvijas absolutais rekords svara stieņa spiešana guļus bez ekipējuma - 262,5kg.
© 2011 SIA Viduļi servissLatviešuEnglish